ACHTER HET ONTWERP: TEAM THOUSAND EN DE CLUBHOUSE CAT

04 december 2018

ACHTER HET ONTWERP: TEAM THOUSAND EN DE CLUBHOUSE CAT

Wat begon als leuke cadeaus voor onze vrienden en familie, is uitgegroeid tot a vakantieverrassing voor JOU. Neem a ​​kijkje achter het ontwerp van het artwork op onze nieuwe, limited edition t-shirts en waterflessen.

Waterflessen

Geïnspireerd door dezelfde vintage details die leidden tot onze klassieke helmvormen, zetten onze Clubhouse Cat en Team Thousand t-shirts en waterflessen onze ontwerpfilosofie van a doordacht ontworpen moderne draai aan klassieke fietskleding.

Thousand clubhuis kat T-shirt

CLUBHUIS KAT

Beïnvloed door de ouderwetse tattoo-stijl, is de Clubhouse Cat onze onofficiële mascotte. De Clubhouse Cat is a symbool van het Thousand -collectief en het opendeurbeleid van ons clubhuis. Of je nu nieuw bent met fietsen of een oude pro, de Clubhouse Cat is er om je te verwelkomen.

Thousand waterfles

blauwe fietshelm met bidon

TEAM THOUSAND LOGO

Geïnspireerd door vintage Americana en motordetails, ontwierp onze eigen Creative Director ons logo als lidmaatschapsbadge voor het Thousand -team. Het herinnert u eraan dat u a Thousand altijd a hechte gemeenschap zult hebben. Dus de volgende keer dat je op pad bent en iemand ziet met a Thousand -logo, zeg dan hallo - je zit in hetzelfde team.

Waterfles

Blijf in contact