Onze toewijding aan diversiteit, gelijkheid en inclusiviteit

03 november 2020

Onze toewijding aan diversiteit, gelijkheid en inclusiviteit
Diversiteit, gelijkheid en inclusie

Eerder dit jaar maakten we dit bekend Duizend toezeggingen en vooruitgang in de richting van het vergroten van de diversiteit van ons bedrijf, nu en in de toekomst.  

We weten dat we systemisch racisme niet in één dag kunnen beëindigen, en dit is slechts de eerste stap op een lange reis. We zijn vastbesloten om het werk te doen en die reis dag na dag te ondernemen, waarbij we onze voortdurende vooruitgang met jullie allemaal delen. 

Hier vindt u de toezeggingen die we hebben gedaan en enkele updates van wat we de afgelopen maanden hebben gedaan.


DONATIE MATCHING 

We hebben ons ertoe verbonden om 100% van de donaties van ons team aan organisaties voor raciale gerechtigheid te verdubbelen. Via ons initiatief voor het matchen van donaties hebben we $ 2000 gedoneerd aan organisaties als Equal Justice Initiative en het NAACP Legal Defense Fund.

In de toekomst breidt Thousand onze activiteiten uit Duizend geeft donatie programma. Elk jaar geven we $1000 aan elk van onze medewerkers om te doneren aan de organisatie van hun keuze. In het verleden waren deze donaties gericht op duurzaamheidsinitiatieven via ons partnerschap met 1% for the Planet. Vanaf nu zullen we de Thousand Gives-organisaties openstellen voor non-profitorganisaties die op diversiteit en aandelen gericht zijn, naast duurzaamheidsdoelstellingen.

Training op het gebied van diversiteit, gelijkheid en inclusiviteit (dei).

We organiseerden een boekenclub van zes weken die zich op het boek concentreerde Gestempeld door Ibram X. Kendi, waarbij Thousand het boek verstrekte aan alle teamleden die erom vroegen. 

We hebben ook geïnvesteerd in voortdurende DEI-training en -opleiding voor ons hele team. We hebben ons ingeschreven voor de online cursus van Brit Barron, Racisme begrijpen 101, met verplichte deelname voor alle teamleden.  

We blijven deelnemen aan teamsessies om de geschiedenis van racisme te onderzoeken; om de geleerde lessen over systeemracisme te bespreken; en om tactische actieplannen te creëren om antiracisme in ons persoonlijke en professionele leven te integreren.

Bedrijf dei audit

We blijven beoordelen hoe Thousand DEI in onze bedrijfsstructuur moet integreren door een DEI-audit van ons bedrijf uit te voeren, wat ons zal helpen begrijpen waar we moeten verbeteren en wat we kunnen doen.
In de toekomst blijven we beoordelen hoe we beleid kunnen implementeren dat de diversiteit in de structuur van ons bedrijf vergroot.

BEDRIJFSBELEID

We hebben ons wervingsbeleid bijgewerkt om te bepalen dat we pas aan het definitieve selectieproces beginnen als we ten minste één kandidaat met een diverse achtergrond als een van onze top 3 finalisten hebben.


Vanaf dit jaar hebben we Juneteenth (19 juni) ook tot een officiële betaalde feestdag voor Thousand gemaakt, om ons team de tijd en ruimte te geven om na te denken over en meer te leren over het verleden van Amerika en hoe we actiever antiracistisch kunnen zijn. vooruit gaan.

In de toekomst blijven we beoordelen hoe we beleid kunnen implementeren dat de diversiteit in de structuur van ons bedrijf vergroot.

WEBSITE-UPDATE

We hebben ons ertoe verbonden onze website opnieuw te evalueren om onze waarden nauwkeuriger weer te geven en meer informatie te geven over onze DEI-voortgang. Deze blogpost is slechts de eerste stap in die richting. Houd begin 2021 onze pagina in de gaten, waarin onze waarden worden uiteengezet, onze inzet daarvoor en onze voortdurende reis om daaraan te werken.

Bedankt dat u met ons meegaat op onze reis en dat u ons verantwoordelijk houdt voor positieve verandering. 


Blijf in contact