ONZE ENGAGEMENT VOOR DIVERSITEIT, GELIJKHEID EN INCLUSIE

03 november 2020

ONZE ENGAGEMENT VOOR DIVERSITEIT, GELIJKHEID EN INCLUSIE
Diversiteit, gelijkheid en inclusie

Eerder dit jaar kondigden we aan dat Thousand verplichtingen en vooruitgang in de richting van het vergroten van de diversiteit van ons bedrijf, nu en in de toekomst.  

We weten dat we systemisch racisme niet in a dag kunnen beëindigen, en dit is slechts de eerste stap op a lange reis. We doen er alles aan om het werk te doen en die reis van dag tot dag te maken, en onze voortdurende vooruitgang met jullie allemaal te delen. 

Dit zijn de toezeggingen die we hebben gedaan en enkele updates over wat we de afgelopen maanden hebben gedaan.


DONATIE OVEREENKOMEN 

We hebben ons gecommitteerd om 100% van de donaties van ons team aan organisaties voor raciale gerechtigheid te matchen. Via ons initiatief voor het matchen van donaties hebben we € 1.975,00 gedoneerd aan organisaties zoals Equal Justice Initiative en het NAACP Legal Defense Fund.

Vooruit, Thousand breidt onze Thousand geeft donatie programma. Elk jaar schenken we € 988,00 aan elk van onze medewerkers om te doneren aan de organisatie van hun keuze. In het verleden waren deze donaties gericht op duurzaamheidsinitiatieven via onze samenwerking met 1% for the Planet. Van nu af aan zullen we de Thousand Gives-profitorganisaties openstellen voor op diversiteit en op aandelen gerichte non-profitorganisaties, naast duurzaamheidsdoelen.

DIVERSITEIT, GELIJKHEID EN INCLUSIE (DEI) TRAINING

We organiseerden a boekenclub van 6 weken gericht op het boek Gestempeld door Ibram X. Kendi, met Thousand die het boek aan alle teamleden die erom vroegen. 

We hebben ook geïnvesteerd in voortdurende DEI-training en -opleiding voor ons hele team. We hebben ons ingeschreven voor de online cursus van Brit Barron, Racisme begrijpen 101, met verplichte deelname voor alle teamleden.  

We blijven deelnemen aan teamsessies om de geschiedenis van racisme te onderzoeken; om geleerde lessen over systeemracisme te bespreken; en om tactische actieplannen op te stellen om antiracisme op te nemen in ons persoonlijke en professionele leven.

BEDRIJF DEI AUDIT

We blijven beoordelen hoe Thousand DEI moet opnemen in onze bedrijfsstructuur door a DEI-audit van ons bedrijf uit te voeren, wat us zal helpen begrijpen waar we moeten verbeteren en wat we kunnen doen.
In de toekomst blijven we beoordelen hoe we beleid kunnen implementeren dat de diversiteit in de structuur van ons bedrijf vergroot.

BEDRIJFSBELEID

We hebben ons wervingsbeleid geüpdatet om te bepalen dat we pas het definitieve selectieproces ingaan als we ten minste één kandidaat met a diverse achtergrond als een van onze top 3 finalisten hebben.


Vanaf dit jaar hebben we Juneteenth (19 juni) ook een officiële betaalde feestdag gemaakt voor Thousand , om ons team de tijd en ruimte te geven om na te denken over en meer te weten te komen over het verleden van Amerika en hoe we actiever antiracistisch kunnen zijn vooruit gaan.

In de toekomst blijven we beoordelen hoe we beleid kunnen implementeren dat de diversiteit in de structuur van ons bedrijf vergroot.

WEBSITE-UPDATE

We hebben ons ertoe verbonden onze website opnieuw te evalueren om onze waarden en meer informatie over onze DEI-voortgang nauwkeuriger weer te geven. Deze blogpost is slechts de eerste stap in die richting. Houd begin 2021 onze pagina in de gaten met onze waarden, onze toewijding aan hen en onze voortdurende reis om ernaartoe te werken.

Bedankt dat je met us meeging op onze reis en us verantwoordelijk hield voor positieve verandering. 


Blijf in contact