Nu verkrijgbaar: onze Crossbody stuurtas is uw perfecte metgezel van reis naar bestemming

Shop onze bestverkochte Heritage helm

Onze toewijding aan diversiteit, rechtvaardigheid en inclusie

3 november 2020

Onze toewijding aan diversiteit, rechtvaardigheid en inclusie
Diversiteit, rechtvaardigheid en inclusie

Eerder dit jaar hebben we aangekondigd Thousand verplichtingen en vooruitgang bij het vergroten van de diversiteit van ons bedrijf, nu en in de toekomst.  

We weten dat we systemisch racisme niet binnen a dag kunnen beëindigen, en dit is slechts de eerste stap in a lange reis. We zijn vastbesloten om het werk te doen en die reis dag na dag te maken, waarbij we onze voortdurende vooruitgang met jullie allemaal delen. 

Hier zijn de toezeggingen die we hebben gedaan en enkele updates over wat we de afgelopen maanden hebben gedaan.


DONATIE MATCHING 

We hebben ons ertoe verbonden om 100% van de donaties van ons team te matchen met organisaties voor rassenrechtvaardigheid. Via ons donatie-matching-initiatief hebben we $ 2000 gedoneerd aan organisaties zoals Equal Justice Initiative en het NAACP Legal Defense Fund.

In de toekomst breidt Thousand ons uit Thousand geeft donatie programma. Elk jaar geven we $ 1000 aan elk van onze medewerkers om te doneren aan de organisatie van hun keuze. In het verleden waren deze donaties gericht op duurzaamheidsinitiatieven via onze samenwerking met 1% for the Planet. Vanaf nu stellen we de organisaties die profiteren van Thousand Gives open voor diversiteit en op rechtvaardigheid gerichte non-profitorganisaties, naast duurzaamheidsdoelen.

Diversiteit, gelijkheid en inclusie (dei) training

We organiseerden a boekenclub van 6 weken gericht op het boek Gestempeld door Ibram X. Kendi, waarbij Thousand het boek verstrekte aan alle teamleden die daarom vroegen. 

We hebben ook geïnvesteerd in voortdurende DEI-training en -opleiding voor ons hele team. We hebben ons ingeschreven voor de online cursus van Brit Barron, Racisme begrijpen 101, met verplichte deelname voor alle teamleden.  

We blijven deelnemen aan sessies van alle teams om de geschiedenis van racisme te onderzoeken; om geleerde lessen over systeemracisme te bespreken; en om tactische actieplannen te maken om antiracisme in ons persoonlijke en professionele leven op te nemen.

Bedrijf dei audit

We blijven beoordelen hoe Thousand DEI in onze bedrijfsstructuur moet opnemen door a DEI-audit van ons bedrijf uit te voeren, wat us zal helpen begrijpen waar we moeten verbeteren en wat we kunnen doen.
In de toekomst blijven we beoordelen hoe we beleid kunnen implementeren dat de diversiteit in de structuur van ons bedrijf vergroot.

BEDRIJFSBELEID

We hebben ons wervingsbeleid bijgewerkt om te bepalen dat we pas naar het definitieve selectieproces gaan als we ten minste één kandidaat met a diverse achtergrond als een van onze top 3 finalisten hebben.


Vanaf dit jaar hebben we Juneteenth (19 juni) ook tot een officiële betaalde feestdag gemaakt voor Thousand , om ons team de tijd en ruimte te geven om na te denken over en meer te leren over het verleden van Amerika en hoe we actiever antiracistisch kunnen zijn. vooruit gaan.

In de toekomst blijven we beoordelen hoe we beleid kunnen implementeren dat de diversiteit in de structuur van ons bedrijf vergroot.

WEBSITE-UPDATE

We hebben toegezegd onze website opnieuw te evalueren om onze waarden en meer informatie over onze DEI-voortgang nauwkeuriger weer te geven. Deze blogpost is slechts de eerste stap in die richting. Houd begin 2021 onze pagina in de gaten met onze waarden, onze inzet ervoor en onze voortdurende reis om ernaar toe te werken.

Bedankt dat je us meegaat op onze reis en us verantwoordelijk houdt voor positieve verandering. 


Blijf in contact