THOUSAND GEEFT 2021

14 januari 2021

THOUSAND GEEFT 2021
A moedig nieuwjaar

2020 was a memorabel jaar, niet alleen door alles wat er is gebeurd, maar ook door de lessen die we hebben geleerd. In 2020 stelden us vragen als: "In wat voor wereld willen we in de toekomst leven?" en "Hoe gaan we van 2021 a betere tijd maken om te leven?"

Om 2021 af te trappen, stellen we ons team in staat om a ​​betere toekomst op te bouwen en hun eigen waarden na te leven door in hun naam te doneren aan de 501(c)(3) non-profitorganisatie van hun keuze.

Maak kennis met enkele van onze teamleden, hun persoonlijke waarden en de organisaties waaraan ze hebben gekozen om a ​​betere toekomst vorm te geven.


Stichting Staatsbosbeheer

DUURZAAMHEID

"In 2020 zagen we onze wereld letterlijk in brand vliegen. Van de recordbrekende bosbranden in Australië en de Amazone tot ons eigen huis hier in Californië en de westkust, we verloren een belangrijke speler in het klimaatsysteem van onze planeet: bossen. In Naast schone lucht en a plek om te recreëren, zijn onze bossen de thuisbasis van zoveel insecten en dieren in het wild die a belangrijke rol spelen in ons wereldwijde ecosysteem. Stichting Staatsbosbeheer en hun California Wildfire Restoration Fund voor het derde jaar op a . Via dit fonds zullen ze voor elke gedoneerde dollar één inheemse boom planten in a National Forest in Californië. DAT is a hi-5 voor de planeet!" – BrennanDIVERSITEIT 

 "Ik ben altijd geïnteresseerd geweest in en geïnspireerd door het buitenleven, maar toen ik opgroeide, zag ik nooit mensen die op mij leken als ik door Nat Geo-tijdschriften bladerde of a natuurdocumentaire bekeek. Er is a opvallend gebrek aan diversiteit en vertegenwoordiging van BIPOC-vrouwen in de buitenlucht, maar Wandel Clerb werkt eraan om dat te veranderen. Ze zijn een in LA gevestigde non-profitorganisatie die zich richt op het brengen van meer womxn van kleur in de buitenruimte door hen de middelen, tools en ervaringen te geven die ze nodig hebben om van de natuur in LA en daarbuiten te genieten. Ik doneer aan Hike Clerb zodat meer mensen zoals ik kunnen beseffen dat het buitenleven voor iedereen toegankelijk is en de geneugten van buiten zijn kunnen ervaren." - ChloeGeen Us zonder jou

GEMEENSCHAP  

"Geen Us zonder jou is een geweldige openbare liefdadigheidsinstelling hier in Los Angeles die zich inzet voor voedselzekerheid voor onze ongedocumenteerde back-of-house medewerkers en hun families. In deze tijden ben ik blij te zien dat een organisatie doet wat ze kan om voedsel te verstrekken aan enkele van de vaak over het hoofd geziene of vergeten leden van onze gemeenschap. Immers, toen ik opgroeide met a hardwerkende allochtone moeder, herinner ik me de keren dat we genoeg hadden vanwege de voedselpakketten die we kregen van lokale kerken, scholen of andere organisaties." - BiancaRIP medische schuld

GEVOLG  

"Dit jaar wilde ik mijn steentje bijdragen RIP medische schuld. Tijdens onze vakantie wens campagne, Ik was ontroerd door de talloze medisch gerelateerde wensen die ik kreeg... Ik wilde al deze wensen vervullen! Ik deed onderzoek en ontdekte dat de helft van alle Amerikaanse schulden medisch is; 1 op de 4 Amerikaanse gezinnen heeft een medische schuld; en Amerikanen hebben $ 1 biljoen aan medische schulden! Dit zal niet worden betaald, maar incassobureaus zullen desalniettemin particulieren blijven achtervolgen. RIP Medical Debt koopt de schuld van ziekenhuizen voor centen op de dollar en scheldt de schuld volledig kwijt. Ze hebben meer dan 1.993.000 mensen geholpen om meer dan $ 2,9 miljard aan medische schulden af ​​te lossen.

Mijn donatie van $ 1.000 zou ertoe kunnen leiden dat $ 100.000 aan medische schulden worden kwijtgescholden (theoretisch gezien is elk schuldenpakket dat ze kopen anders). Maar ik ben Thousand erg dankbaar voor het bieden van deze kans om a ​​grote impact te maken op zeer persoonlijk niveau." – CarlyOns groeiende team heeft samen meer dan $ 11.700 gedoneerd aan organisaties die dicht bij hun persoonlijke waarden en passies staan, van het vechten voor LGBTQIA+-rechten tot het helpen van degenen die door de pandemie zijn getroffen. Als a merk dat zich laat leiden door onze eigen waarden, zijn we zo enthousiast en dankbaar voor de kans om ons team te helpen de wereld te creëren die ze willen zien en a betere toekomst op te bouwen.Blijf in contact