THOUSAND GEEFT 2021

14 januari 2021

THOUSAND GEEFT 2021
A moedig nieuwjaar

2020 was a memorabel jaar, niet alleen vanwege alles wat er is gebeurd, maar ook vanwege de lessen die we hebben geleerd. 2020 liet us vragen stellen als: "In wat voor wereld willen we leven in de toekomst?" en "Hoe maken we van 2021 a betere tijd om te leven?"

Om 2021 te beginnen, stellen we ons team in staat om a ​​betere toekomst op te bouwen en hun eigen waarden na te leven door in hun naam te doneren aan de 501(c)(3) non-profitorganisatie van hun keuze.

Maak kennis met enkele van onze teamleden, hun persoonlijke waarden en de organisaties waaraan ze hebben willen doneren om a ​​betere toekomst vorm te geven.


National Forest Foundation

DUURZAAMHEID

"In 2020 zagen we onze wereld letterlijk in brand vliegen. Van de recordbrekende bosbranden in Australië en de Amazone tot ons eigen huis hier in Californië en de westkust, we verloren een belangrijke speler in het klimaatsysteem van onze planeet: bossen. In Onze bossen zorgen niet alleen voor schone lucht en a plek voor recreatie, maar herbergen ook zoveel insecten en dieren in het wild die a belangrijke rol spelen in ons wereldwijde ecosysteem. National Forest Foundation en hun California Wildfire Restoration Fund voor het derde jaar op a . Via dit fonds zullen ze voor elke gedoneerde dollar één inheemse boom planten in a National Forest in Californië. DAT is a hi-5 voor de planeet!" - BrennanDIVERSITEIT 

 "Ik ben altijd geïnteresseerd geweest in en geïnspireerd door het buitenleven, maar toen ik opgroeide, zag ik nooit mensen die op mij leken toen ik door Nat Geo-tijdschriften bladerde of a natuurdocumentaire bekeek. Er is a opvallend gebrek aan diversiteit en vertegenwoordiging van BIPOC-vrouwen in de buitenlucht, maar Wandeling Clerb werkt eraan om dat te veranderen. Ze zijn een in LA gevestigde non-profitorganisatie die zich richt op het brengen van meer kleur in de buitenruimte door hen de middelen, tools en ervaringen te geven die ze nodig hebben om van de natuur in LA en daarbuiten te genieten. Ik doneer aan Hike Clerb zodat meer mensen zoals ik kunnen beseffen dat het buitenleven voor iedereen toegankelijk is en de geneugten van het buiten zijn kunnen ervaren." - ChloeGeen Us zonder jou

GEMEENSCHAP  

"Geen Us zonder jou is een geweldige openbare liefdadigheidsinstelling hier in Los Angeles die zich inzet om voedselzekerheid te bieden aan ons huispersoneel zonder papieren en hun families. In deze tijden ben ik blij te zien dat een organisatie doet wat ze kan om voedsel te verstrekken aan enkele van de vaak over het hoofd geziene of vergeten leden van onze gemeenschap. Ik ben tenslotte opgegroeid met a hardwerkende immigrantenmoeder en herinner me de tijden dat we genoeg hadden vanwege de voedselpakketten die we kregen van lokale kerken, scholen of andere organisaties." - BiancaRIP medische schuld

INVLOED  

"Dit jaar wilde ik mijn bijdrage geven aan RIP medische schuld. Tijdens onze vakantie wens campagne, Ik was ontroerd door de talloze medisch gerelateerde wensen die ik kreeg... Ik wilde al deze wensen in vervulling laten gaan! Ik heb onderzoek gedaan en geleerd dat de helft van alle Amerikaanse schulden medisch is; 1 op de 4 Amerikaanse gezinnen heeft medische schulden; en Amerikanen hebben € 1,00 biljoen aan medische schulden! Dit wordt niet betaald, maar incassobureaus blijven toch achter particulieren aanlopen. RIP Medical Debt koopt de schuld van ziekenhuizen voor penny's op de dollar en vergeeft de schuld volledig. Ze hebben meer dan 1.993.000 mensen geholpen om meer dan € 3,00 miljard aan medische schulden af ​​te lossen.

Mijn € 1.000,00 donatie kan ertoe leiden dat € 99.949,00 van de medische schuld wordt kwijtgescholden (theoretisch - uiteraard is elk schuldenpakket dat ze kopen anders). Maar ik ben Thousand zeer dankbaar voor het bieden van deze kans om a ​​grote impact te maken op zeer persoonlijk niveau." - CarlySamen heeft ons groeiende team meer dan € 11.694,00 gedoneerd aan organisaties die dicht bij hun persoonlijke waarden en passies staan, van het vechten voor LGBTQIA+-rechten tot het helpen van degenen die getroffen zijn door de pandemie. a merk dat zich laat leiden door onze eigen waarden, zijn we zo enthousiast en dankbaar voor de mogelijkheid om ons team te helpen de wereld te creëren die ze willen zien en a betere toekomst op te bouwen.Blijf in contact