DUIZEND GEEFT 2021

14 januari 2021

DUIZEND GEEFT 2021
Een moedig nieuwjaar

2020 was een memorabel jaar, niet alleen door alles wat er gebeurde, maar ook door de lessen die we leerden. 2020 liet ons vragen stellen als: "In wat voor wereld willen we in de toekomst leven?" en "Hoe kunnen we van 2021 een betere tijd maken om te leven?"

Om 2021 af te trappen, stellen we ons team in staat een betere toekomst op te bouwen en hun eigen waarden waar te maken door in hun naam te doneren aan de 501(c)(3) non-profitorganisatie van hun keuze.

Maak kennis met enkele van onze teamleden, hun persoonlijke waarden en de organisaties waaraan zij hebben gekozen om een ​​betere toekomst vorm te geven.


Nationale Bosstichting

DUURZAAMHEID

“In 2020 zagen we onze wereld letterlijk in brand staan. Van de recordbrekende bosbranden in Australië en het Amazonegebied tot ons eigen huis hier in Californië en de westkust, we verloren een belangrijke speler in het klimaatsysteem van onze planeet: bossen. Naast het bieden van schone lucht en een plek voor recreatie, herbergen onze bossen ook zoveel insecten en dieren in het wild die een belangrijke rol spelen in ons mondiale ecosysteem. Nationale Bosstichting en hun California Wildfire Restoration Fund voor het derde jaar op rij. Via dit fonds zullen ze voor elke gedoneerde dollar één inheemse boom planten in een National Forest in Californië. DAT is een hi-5 voor de planeet!" – BrennanDIVERSITEIT 

 "Ik ben altijd geïnteresseerd geweest in en geïnspireerd door het buitenleven, maar toen ik opgroeide, heb ik nooit mensen gezien die op mij leken toen ik door Nat Geo-tijdschriften bladerde of een natuurdocumentaire bekeek. Er is een opvallend gebrek aan diversiteit en representatie van BIPOC-vrouwen in de buitenlucht, maar Wandeling Clerb werkt eraan om dat te veranderen. Ze zijn een in LA gevestigde non-profitorganisatie die zich richt op het brengen van meer kleurvrouwen in de buitenruimte door hen de middelen, hulpmiddelen en ervaringen te geven die ze nodig hebben om van de natuur in LA en daarbuiten te genieten. Ik doneer aan Hike Clerb zodat meer mensen zoals ik kunnen beseffen dat het buitenleven voor iedereen openstaat en de geneugten van het buiten zijn kunnen ervaren." - ChloeGeen wij zonder jou

GEMEENSCHAP  

"Geen wij zonder jou is een geweldige openbare liefdadigheidsinstelling hier in Los Angeles die werkt aan het bieden van voedselzekerheid aan ons achterhuispersoneel zonder papieren en hun families. In deze tijden ben ik blij om te zien dat een organisatie doet wat ze kunnen om voedsel te bieden aan enkele van de vaak over het hoofd geziene of vergeten leden van onze gemeenschap. Toen ik opgroeide met een hardwerkende immigrantenmoeder, herinner ik me de keren dat we er genoeg van hadden vanwege de voedselpakketten die we kregen van plaatselijke kerken, scholen of andere organisaties." – BiancaScheur medische schulden af

INVLOED  

"Dit jaar wilde ik daar mijn bijdrage aan leveren Scheur medische schulden af. Tijdens onze campagne voor vakantiewensen, Ik was ontroerd door de talloze medisch gerelateerde wensen die ik ontving... Ik wilde al deze wensen in vervulling laten gaan! Ik heb onderzoek gedaan en geleerd dat de helft van alle Amerikaanse schulden medisch is; 1 op de 4 Amerikaanse gezinnen heeft medische schulden; en Amerikanen hebben voor $1 biljoen aan medische schulden! Dit wordt niet betaald, maar incassobureaus zullen toch achter particulieren aan blijven komen. RIP Medical Debt koopt de schulden van ziekenhuizen voor centen per dollar en kwijtscheldt de schuld volledig. Ze hebben ruim 1.993.000 mensen geholpen om van de medische schulden van ruim 2,9 miljard dollar af te komen.

Mijn donatie van $ 1.000 zou ertoe kunnen leiden dat $ 100.000 aan medische schulden wordt kwijtgescholden (theoretisch – uiteraard is elk schuldenpakket dat ze kopen anders). Maar ik ben Thousand zeer dankbaar voor het bieden van deze kans om een ​​grote impact te maken op een zeer persoonlijk niveau." – CarlySamen heeft ons groeiende team ruim $11.700 gedoneerd aan organisaties die dicht bij hun persoonlijke waarden en passies staan, van de strijd voor LGBTQIA+-rechten tot het helpen van mensen die getroffen zijn door de pandemie. Als merk dat zich laat leiden door onze eigen waarden, zijn we zo enthousiast en dankbaar voor de kans om ons team te helpen de wereld te creëren die ze willen zien en een betere toekomst op te bouwen.Blijf in contact