THOUSAND GEEFT 2022

19 januari 2022

THOUSAND GEEFT 2022
Koop er een, geef er een

Sinds 2018 stellen we ons team in staat om hun waarden na te leven via ons Thousand Gives-programma. Elk jaar schenken we elk van onze teamleden € 988,00 om te doneren aan de non-profitorganisatie van hun keuze. 

Dit jaar doneert ons team € 18.760,00 aan a breed scala aan goede doelen - van het verstrekken van maaltijden aan gezinnen in nood tot het beschermen van onze nationale parken. Maak hieronder kennis met enkele van onze teamleden en de organisaties die ze hebben gekozen.Vrienden van de LA River

VRIENDEN VAN DE LA RIVIER

"Ik ben dol op wat Friends of Los Angeles River doet om de billijke toegang en revitalisering van de LA River te vergroten. Ik wil een impact kunnen hebben in a lokaal gebied dat ik vaak bezoek." – Chloe, Creative Services Manager

Gezinscentra El Nido

PROJECTQ

"ProjectQ is a geweldige organisatie in mijn buurt die a veilige ruimte biedt aan LGBTQIA+-jongeren die te maken hebben met huisvestingsproblemen." – Steve, Productmanager groei

Stichting Grow Cycling

BESCHERM ONZE WINTERS

"Ik volg Protect Our Winters al a tijdje en sta achter wat ze doen en de acties die ze ondernemen om ons buitenleven te beschermen." – Dustin, Magazijnmanager

In de loop der jaren heeft ons team meer dan € 29.621,00 gegeven om te vechten voor de goede doelen waar we om geven via Thousand Gives. a merk dat wordt geleid door onze eigen kernwaarden, zijn we vereerd en verheugd om ons team in staat te stellen de wereld a betere plek te maken.


Blijf in contact