THOUSAND GEEFT 2022

19 januari 2022

THOUSAND GEEFT 2022
Koop er een, geef er een

Sinds 2018 stellen we ons team in staat om hun waarden na te leven via ons Thousand Gives-programma. Elk jaar geven we elk van onze teamleden $ 1000 om te doneren aan de non-profitorganisatie van hun keuze. 

Dit jaar doneert ons team $ 19.000 aan a breed scala aan goede doelen - van het verstrekken van maaltijden aan gezinnen in nood tot het beschermen van onze nationale parken. Maak hieronder kennis met enkele van onze teamleden en de organisaties die ze hebben gekozen.Vrienden van de LA-rivier

Vrienden van de la rivier

"Ik vind het geweldig wat Friends of Los Angeles River doet om de toegang tot en de revitalisering van de LA River te vergroten. Ik wil impact kunnen maken in a lokaal gebied dat ik vaak bezoek." – Chloe, manager creatieve diensten

El nido gezinscentra

PROJECTQ

"ProjectQ is a geweldige organisatie in mijn buurt die a veilige plek biedt aan LHBTQIA+-jongeren die te maken hebben met huisvestingsproblemen." – Steve, productmanager groei

Stichting Groeifietsen

Bescherm onze winters

"Ik volg Protect Our Winters al a tijdje en sta achter wat ze doen en de acties die ze ondernemen om ons buitenleven te beschermen." – Dustin, magazijnbeheerder

In de loop der jaren heeft ons team via Thousand Gives meer dan $ 30.000 gedoneerd om te vechten voor de doelen waar we om geven. Als a geleid door onze eigen kernwaarden, zijn we vereerd en verheugd om ons team in staat te stellen de wereld a betere plek te maken.


Blijf in contact