DUIZEND GEEFT 2022

19 januari 2022

DUIZEND GEEFT 2022
Koop er één, geef er één

Sinds 2018 hebben we ons team in staat gesteld hun waarden uit te leven via ons Thousand Gives-programma. Elk jaar geven we elk van onze teamleden $ 1000 om te doneren aan de non-profitorganisatie van hun keuze. 

Dit jaar doneert ons team $19.000 aan een breed scala aan goede doelen – van het verstrekken van maaltijden aan gezinnen in nood tot het beschermen van onze Nationale Parken. Maak hieronder kennis met enkele van onze teamleden en de organisaties die zij hebben gekozen.Vrienden van de LA-rivier

Vrienden van de la-rivier

"Ik vind het geweldig wat Friends of Los Angeles River doet om de eerlijke toegang en revitalisering van de LA River te vergroten. Ik wil impact kunnen maken in een lokaal gebied dat ik vaak bezoek." – Chloe, manager creatieve diensten

Familiecentra in El Nido

PROJECTQ

"ProjectQ is een geweldige organisatie in mijn buurt die een veilige plek biedt aan LHBTQIA+-jongeren die te maken hebben met huisvestingsonzekerheden." – Steve, productmanager groei

Stichting Grow Cycling

Bescherm onze winters

"Ik volg Protect Our Winters al een tijdje en sta achter wat ze doen en de acties die ze ondernemen om ons buitenleven te beschermen." – Dustin, magazijnbeheerder

Door de jaren heen heeft ons team via Thousand Gives meer dan $30.000 gedoneerd om te vechten voor de goede doelen waar we om geven. Als merk dat zich laat leiden door onze eigen kernwaarden, zijn we vereerd en enthousiast om ons team in staat te stellen de wereld een betere plek te maken.


Blijf in contact